Pendik Şifa Hastanesi >> KURUMSAL

Şirket Bilgileri
Ticari Ünvan: ŞİFA SAĞLIK TESİSLERİ TİC.A.Ş.
Adresi: Bahçelievler Mah. Aydınlı Yolu Caddesi Zıpkın Sokak No:10 Pendik İSTANBUL
Ticaret Sicil No: 11469
Yönetim Kurulu
Süleyman YILMAZ - Yönetim Kurulu Başkanı
Derya ÜNLÜ - Yönetim Kurulu Üyesi
Deniz YILMAZ - Yönetim Kurulu Üyesi
Sermaye Bilgileri
Taahhüt Edilen : 5.900.000.00 TL
Ödenmiş Sermaye: 5.900.000.00 TL
Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur. 3500 m²'si kapalı olmak üzere 5000 m²'lik alan üzerinde olan Pendik Şifa Hastanesi; 51 yatak, ameliyathane, doğumhaneleri, Yataklı servisleri ve 17 branşı ile hastalarına hizmet vermektedir.

Hasta memnuniyetini prensip edinen Pendik Şifa Hastanesi hizmetlerini ISO 9000 Kalite Güvence Sistemi Belgesi ile belgelendirmiştir. Bu doğrultuda; idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına yönelik sunduğu eğitimlerle kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.

Acil Servis ve Gece Hizmetleri'nde, hasta memnuniyeti ile ilgili özel hassasiyete ve titizliğe sahip olan Pendik Şifa Hastanesi, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip etmekte ve hastalarına uluslararası standartta tıbbi hizmet sunmaktadır.

Tüm çalışmalarını hasta memnuniyetine odaklı olarak planlayan Pendik Şifa Hastanesi, modern tıbbın tüm imkanlarından yararlanmakta, ayrıca ülkemizin ekonomik koşullarını göz önünde bulundurarak hastalarına en makul şartlarda hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Pendik Şifa Hastanesi olarak hedefimiz; misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmamak koşuluyla, hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek ve onların güvenine layık olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.
• Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz.
• Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin önerilerini de dikkate alarak ve onların bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız.
• Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile, onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.
• Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız.
• Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz.
• Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız.
Online Hizmetler


 
 
 
 
 
güncel durum

Hastaneler
Copyright © 2004-2011 PendikSifa.Com.Tr Her Hakkı saklıdır.
Bu internet sitesinin üyeleri, ziyaretçileri Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılır.